KONKURS RECYTATORSKI IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO

23 maja 2017 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sokołowie Podlaskim z siedzibą w Skibniewie odbyły się eliminacje gminne XXXIV Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego dla uczniów szkół podstawowych.

Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy eliminacji szkolnych w kategorii klas I - III: Adrian Mąka z kl. I, Dominika Banasiuk z kl. II i Sebastian Grzymała z kl. III; zaś w kategorii klas IV -VI: uczniowie kl. IV: Małgorzata Buczyńska, Aleksandra Mąka oraz Dawid Skibniewski. Sebastian Grzymała i Aleksandra Mąka zdobyli wyróżnienia, natomiast w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 30 maja 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sokołowie Podlaskim naszą szkołę i gminę reprezentować będą: Małgorzata Buczyńska- laureatka eliminacji gminnych i Dawid Skibniewski - zdobywca III miejsca.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

Joanna Próchenko